Krótka historia o naszym zespole

Zespół powstał w roku 1986. Założycielami byli: Krzysztof Janik - wówczas gitarzysta prowadzący, perkusista Zbigniew Grygiel, klawiszowiec Janusz Obszyński oraz basista Jacek Kuśmierczak. Relax w latach `90 zaliczał się do grupy lepszych zespołów grających na zabawach. Grali największe hity wszech czasów. W 1996r. do zespołu została przyjęta wokalistka Joanna. W roku 1996 odbyło się oficjalne 10-lecie zespołu Relax, na który zaproszone zostały zaprzyjaźnione zespoły. Odbyła się zabawa, na której pojawiło się multum ludzi. Od roku 1998 zaczynały się zmiany w zespole. Zaprzestał grać basista, potem klawiszowiec, a jeszcze później perkusista. Skład został zmieniony! Ze starego składu został tylko Krzysztof. Dołączyli Andrzej (instr. klawiszowe) oraz Basia (wokal) i kontynuowali działalność. W roku 2002 do zespołu dołączył Kamil (obecny menager, perkusista, wokalista, teksciarz i kompozytor). Jako wokalistka z zespołem występowała także Monika.

Rok 2009 to rok, który przyniósł zespołowi duże zmiany - na lepsze :) W zespole pojawiły się nowe twarze Damian oraz Karolina. Karolina, zachwyciła nas swoim głosem i przebojowością, wniosła do zespołu jeszcze więcej radości i spontaniczności. Damian, który wkleił się do zespołu jako gitarzysta, wniósł wiele pomysłów. Razem zaczęli komponować autorskie utwory. Pod koniec roku 2012 doszedł do nas Adrian, który gra i szaleje z nami na imprezach otwartych jako perkusista.

Największe hity zespołu to "A Ty się śmiałeś", "To nie bomba", "4 You", "Sami dla... (lżejsi niż motyle)", "Trochę siebie". Wiele utworów zajmowało wysokie pozycje w "Baraliście" w Radiu Lublin"